فیلم های فجر۳۹ و چالش اكران؛

احتمال اكران رمانتیسم عماد و طوبا در نوروز ۱۴۰۰

احتمال اكران رمانتیسم عماد و طوبا در نوروز ۱۴۰۰

به گزارش مجله سرگرمی مهدی صباغ زاده تهیه کننده فیلم سینمایی رمانتیسم عماد و طوبا از احتمال اکران این فیلم در نوروز ۱۴۰۰ خبرداد.مهدی صباغ زاده تهیه کننده سینما در گفتگو با خبرنگار مهر درباره وضعیت اکران فیلم «رمانتیسم عماد و طوبا» به کارگردانی کاوه صباغ زاده که از آثار به نمایش درآمده در سی ونهمین جشنواره فیلم فجر بود، اظهار داشت: هم اکنون باید دید شرایط اکران به چه صورت است تا بتوانیم برنامه ریزی مناسبی صورت دهیم. البته گفته شده که در اکران نوروز ۵ فیلم سینمایی اکران خواهد شد، که هنوز معلوم نیست این فیلمها چه آثاری هستند.
وی افزود: مقرر است هفته آینده جلسه ای برگزار گردد که در صورت ایجاد شرایط مناسب، برای اکران نوروز «رمانتیسم عماد و طوبا» هم درخواست می دهیم.
این کارگردان سینما بیان نمود: هم اکنون یکی از امن ترین محل های تجمع در کشور سالن های سینما است که به بهترین نحو پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند. امیدوارم شرایط بگونه ای پیش رود که سینماها بتوانند در اکران نوروزی به کار خود ادامه دهند.
وی توضیح داد: متاسفانه هربار جهش ویروس کرونا شرایط نامناسبی را فراهم می آورد که این مسئله به ضرر سینما است.
صباغ زاده در انتها اظهار داشت: البته هنوز درخواستی برای اکران عمومی «رمانتیسم عماد و طوبا» عرضه نکرده ایم و منتظر هستیم تا ببینیم چه شرایطی مقرر است برای اکران فیلمها در نوروز اعمال شود.
در خلاصه داستان فیلم سینمایی «رمانتیسم عماد و طوبا» آمده است: «وقتی سرنوشت برای نخستین بار عماد و طوبا را روبه روی هم قرار داد، هر ۲ خوب می دانستند که عشق بیشتر یک مهارت است تا هیجان و تپش قلب و خارش پوست.»
در این فیلم بازیگرانی چون الناز حبیبی، حسام محمودی، زنده یاد علیرضا انصاریان و مرتضی علی عباس میرزایی حضور داشته اند.

1399/12/09
22:26:40
0.0 / 5
516
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
NewsFun
newsfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مجله سرگرمی محفوظ است

مجله سرگرمی

سرگرمی و طنز