با اخطار آتش نشانی؛

چراغ تنها سالن اجرای صحنه ای اراك خاموش شد

چراغ تنها سالن اجرای صحنه ای اراك خاموش شد

مرکزی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی اظهار داشت: تنها سالن اجرای صحنه ای شهر اراک با اخطار کتبی سازمان آتش نشانی تعطیل شد.


حجت الاسلام عباس دانشی از تعطیلی مجتمع فرهنگی هنری ستارگان اراک با اخطار کتبی سازمان آتش نشانی آگاهی داد.
وی اظهار داشت: سازمان آتش نشانی اراک طی نامه ای مجتمع فرهنگی ستارگان اراک را ناایمن تشخیص داده و اعلام نموده است که برگزاری هرگونه برنامه در این مجتمع از نظر این سازمان تا رفع مشکلات و نصب تجهیزات مطمئن ممنوعست.
به گزارش مجله سرگرمی به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، دانشی اظهار نمود: با این اخطار رسمی سازمان آتش نشانی اراک، مجتمع فرهنگی ستارگان که طی سالهای اخیر خدمات فرهنگی و هنری متنوعی را به شهروندان ارائه کرده غیر قابل بهره برداری خواهد شد.
وی اضافه کرد: برآوردهای اولیه برای رفع مشکلات و تهیه و نصب تجهیزات ایمنی استاندارد مورد نظر سازمان سازمان آتش نشانی بیش از یک و نیم میلیارد تومان است که تامین آن بسادگی و بدون پیگیری و مساعدت مسئولین تصمیم گیر استان امکان پذیر نیست.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی اشاره کرد: باتوجه به ضرورت توجه ویژه به برنامه های فرهنگی هنری و نشاط اجتماعی در دوران پساکرونا، خارج شدن مجتمع فرهنگی ستارگان از ارائه خدمات به شهروندان، خسارتی عظیم و مشکلی جدی است که فعالان و موسسات فرهنگی هنری نیز تحت تأثیر آن قرار خواهند گرفت.
وی در آخر اظهار داشت: انتظار می رود مسئولین تصمیم گیر استان شامل استاندار، فرماندار اراک، سازمان برنامه و بودجه استان، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر مسئولین و سازمان های ذیربط تدابیر لازم را در این خصوص اتخاذ کنند.1399/11/05
21:10:25
0.0 / 5
729
تگهای خبر: اجرا , خدمات , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
NewsFun
newsfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مجله سرگرمی محفوظ است

مجله سرگرمی

سرگرمی و طنز