در گزارش مجله سرگرمی مطرح شد؛

اكران دیدن این فیلم جرم است تمرینی برای اكران مردمی فجر39 بود

اكران دیدن این فیلم جرم است تمرینی برای اكران مردمی فجر39 بود

غلامرضا فرجی مدیر پخش موسسه بهمن سبز با اشاره به اینکه فروش دیدن این فیلم جرم است خوب بوده است عنوان نمود که این تجربه، تمرینی برای میزبانی بخش مردمی جشنواره فیلم فجر است.غلامرضا فرجی مدیر پخش «بهمن سبز» در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت فروش فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» به کارگردانی رضا زهتابچیان در سینماها اظهار داشت: فروش این فیلم روز به روز در حال رشد است به صورتی که در ۲ روز آخر هفته پرفروش ترین روزهای اکران را داشتیم.
وی اضافه کرد: فروش در این دو روز بیشتر از ۸۰ میلیون تومان بود که عدد بسیار قابل توجهی در دوران کروناست. مجموع فروش «دیدن این فیلم جرم است» الان از مرز ۴۰۰ میلیون تومان عبور کرده است.
فرجی ضمن اشاره به استقبال خوب مخاطبان از فیلم بدون تبلیغات شهری و تلویزیونی اظهار داشت: تابحال بیشتر از ۳۰ هزار تماشاگر به تماشای این فیلم نشستند در حالیکه تابحال هیچ تیزری برای فیلم از تلویزیون پخش نشده و امیدواریم طی روزهای آتی با مساعدت رسانه ملی این حمایت صورت گیرد.
وی بیان نمود: وضعیت نسبت به تیرماه و بازگشایی اولیه سینماها تغییر بسیاری کرده است و موج تازه ای از بازگشت سینمادوستان به سینما را شاهدیم. شب گذشته در اغلب سانس های پردیس های تهران با تکمیل ظرفیت مواجه بودیم. فروش و استقبال در شهرهای مشهد، اصفهان و تهران بسیار مطلوب است و می تواند معیار خوبی برای امکان سنجی برگزاری مردمی جشنواره فجر و تمرینی برای اجرای پروتکل های بهداشتی باشد.
مدیر پخش «بهمن سبز» افزود: کمتر کسی انتظار این میزان استقبال را داشت، وضعیت سینماها رو به بهبود است و در صورت اطلاع رسانی عمومی درست و اکران فیلمهای جذاب، می توان به رونق باردیگر سینماها امیدوار بود.


منبع:

1399/11/05
01:06:06
0.0 / 5
637
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
NewsFun
newsfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مجله سرگرمی محفوظ است

مجله سرگرمی

سرگرمی و طنز