بررسی تأثیر كرونا بر میراث، گردشگری و صنایع فرهنگی

بررسی تأثیر كرونا بر میراث، گردشگری و صنایع فرهنگی

به گزارش مجله سرگرمی دبیر اجرایی همایش ملی «پیامدهای اجتماعی و فرهنگی كرونا بر حوزه های میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع فرهنگی خلاق» از تغییر زمان برگزاری، تمدید مهلت ارسال چكیده مقالات و مقالات به این همایش اطلاع داد.


به گزارش مجله سرگرمی به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، مصطفی اسدزاده توضیح داد: با عنایت به اهمیت و ابعاد همه گیری کرونا و مسائل ناشی از آن که باید از جوانب مختلف و با رویکردهای علمی گوناگون بررسی شود، زمان برگزاری این همایش به ۲۹ بهمن تغییر پیدا کرد.
او با اشاره به اینکه این همایش ملی به صورت مجازی برگزار می شود، اظهار داشت: علاقه مندان می توانند چکیده مقالات را تا ۱۵ آبان و اصل مقالات را تا ۱۵ آذر ماه به نشانی دبیرخانه علمی همایش ارسال نمایند. امیدواریم مجموعه تلاشهای مربوط به این همایش در درک همه گیری کرونا تاثیری مثبت داشته باشد.
علیرضا حسن زاده - دبیر علمی همایش – هم با بیان این که همایش مورد اشاره با همکاری «پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری»، «پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات» و «پژوهشکده علوم اجتماعی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی» با نگاهی تخصصی برگزار می شود، اضافه کرد: تا کنون ۳۳ نشست در قالب این همایش با عرضه ۵۵ سخنرانی انجام شده که در آنها متخصصان و اساتیدی از دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و مراکزی مانند دانشکده علوم اجتماعی، انجمن انسان شناسی ایران، مرکز میراث ناملموس تهران، دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه، دانشکده پزشکی دانشگاه مازندران، معاونت فناوری و کاربردی سازی، پژوهشکده حفاظت و مرمت، پژوهشکده گردشگری و گروه پژوهشی هنرهای سنتی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری و پژوهشکده مطالعات اجتماعی وزارت علوم حضور داشته اند.
او با اشاره به این که دست کم ۲۰ نشست دیگر از مجموعه نشست های این همایش که مقالات همایش از آن شکل می گیرد، برگزار می شود، افزود: موسسه فرهنگی اکو، فرهنگستان هنر، موزه ملی ایران، موسسه آیکوم و چند دانشگاه و موسسه علمی پژوهشی دیگر هم بزودی با سه پژوهشگاه برگزارکننده همایش در برگزاری سخنرانی ها و نشست های علمی همکاری خواهند کرد.
حسن زاده اظهار داشت: مجموعه سخنرانی ها با همکاری سه پژوهشگاه منتشر می شود و امکان دسترسی به فایل های صوتی و تصویری نشست های همایش در روز ۲۹ بهمن زمان برگزاری همایش فراهم می شود.

1399/06/18
13:35:24
5.0 / 5
1448
تگهای خبر: اجرا , تخصص , دبیرخانه , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
NewsFun
newsfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مجله سرگرمی محفوظ است

مجله سرگرمی

سرگرمی و طنز