در گزارش مجله سرگرمی مطرح شد؛

نمایشنامه خوانی های مولوی از نیمه دی

نمایشنامه خوانی های مولوی از نیمه دی

مجله سرگرمی: مدیر مرکز تئاتر مولوی اعلام نمود ششمین دوره نمایشنامه خوانی مولوی از نیمه اول دی ماه امسال، روزهای چهارشنبه هر هفته در این مرکز انجام می شود.امیرحسین حریری مدیر مرکز تئاتر مولوی درباره وضعیت برگزاری ششمین دوره نمایشنامه خوانی مولوی، به خبرنگار مهر اظهار داشت: طی یکی دو روز آینده نتایج آثار انتخاب شده برای حضور در ششمین دوره نمایشنامه خوانی مولوی اعلام می شود. طبق برنامه ریزی های انجام شده مقرر است این دوره از نیمه اول دی ماه شروع به کار کند.
وی درباره روزها و بازه زمانی مدنظر برای برگزاری این دوره از نمایشنامه خوانی مولوی، اضافه کرد: مقرر است روزهای چهارشنبه هر هفته و پیش از ساعت اجراهای تئاتری مجموعه، جلسات نمایشنامه خوانی اجرا شود. برنامه ریزی مان اینطور است که تا آخر سال جاری تمامی جلسات نمایشنامه خوانی برگزار نماییم تا در هفته پایانی اسفندماه سال جاری مراسم اختتامیه این دوره اجرا شود.
حریری درباره تعداد آثار انتخاب شده برای حضور در دوره ی جدید نمایشنامه خوانی مولوی، توضیح داد: برنامه ریزی ها برای ۱۰ اثر انجام شده بود اما با توجه به این که هیأت انتخاب ششمین دوره نمایشنامه خوانی مولوی چه تعداد اثر را انتخاب می کنند، تعداد آثار تا ۱۵ اثر هم قابل افزایش است.
مدیر مرکز تئاتر مولوی در انتهای سخنان خود درباره دیگر کارهای مدنظر این مجموعه، تصریح کرد: اجراهای نمایشی مرکز تئاتر مولوی که طبق برنامه ریزی انجام شده به صحنه می روند. علاوه بر برگزاری ششمین دوره نمایشنامه خوانی مولوی مقرر است هفته اول دی ماه همایش «تئاتر مسئولیت پذیر» با دبیری علمی دکتر مجید سرسنگی در مجموعه اجرا شود. مقالات رسیده به دبیرخانه همایش بررسی و مقالات برگزیده و مقالات منتخب برای چاپ انتخاب شده اند.


منبع:

1400/09/15
22:34:57
5.0 / 5
229
تگهای خبر: اجرا , تئاتر , دبیرخانه , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
NewsFun
newsfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مجله سرگرمی محفوظ است

مجله سرگرمی

سرگرمی و طنز