با وجود نقدهای مثبت و منفی منتقدان؛

درخشش تل ماسه در ونیز

درخشش تل ماسه در ونیز

مجله سرگرمی: سرانجام انتظارها به سر رسید و فیلم تل ماسه که بازسازی فیلمی علمی تخیلی به همین نام است، در جشنواره فیلم ونیز به نمایش درآمد و بازیگران مشهورش روی فرش قرمز رفتند.به گزارش مجله سرگرمی به نقل از ورایتی، شرکت برادران وارنر فیلم «تل ماسه» را جمعه شب در هفتاد و هشتمین فستیوال فیلم ونیز به نمایش گذاشت و ستارگان آن در پیش نمایش فیلم مورد تجلیل قرار گرفتند.
خاویر باردم، زندایا، استلان اسکارسگارد، اسکار آیزک، تیموتی شالامه، چن چنگ و جاش برولین همگی به خاطر پاندمی ماسک داشتند، حتی با وجود این که کل فیلم ۱۵۵ دقیقه ای را داخل سالن تماشا کردند.
بعد از این که چراغ ها باردیگر روشن شدند، شالامه و کارگردان دنی ویلنوو با یک تشویق ایستاده ۶ دقیقه ای مواجه گشتند که تا اینجا طولانی ترین تشویق فستیوال ونیز امسال بود. همین طور حضار بیرون سالن نام تیموتی را بلند صدا می کردند.
شالامه چهره اصلی رخداد جمعه شب بود و حدود ۱۵ دقیقه را صرف بالا و پایین رفتن روی فرش قرمز کرد. این بازیگر ۲۵ ساله با مخاطبان، بازیگران و حتی توبی امریک رئیس هیات مدیره برادران وارنر صحبت کرد.
«تل ماسه» با بودجه عظیم ۱۶۰ میلیون دلاری تولید شده و ریسکی بزرگ برای برادران وارنر است که دستور ساخت آنرا قبل از ضربه بزرگ پاندمی داده بود.
در نهایت سال گذشته، این استودیو تصمیم گرفت تمام فیلم های ۲۰۲۱ خودرا بصورت همزمان در سینماها و در سرویس استریمینگ اچ بی او مکس پخش کند.
در «تل ماسه» شالامه نقش شخصیت پل آتریدس را بازی می کند، یک دوک در یک جامعه علمی تخیلی آینده نگر که اولین بار در رمان سال ۱۹۶۵ نوشته فرنک هربرت خلق شد.
ویلنوو در یک کنفرانس خبری که جمعه قبل از نمایش فیلم انجام شد از مخاطبان خواست فیلمش را در سینماها تماشا کنند.
او اظهار داشت: «وقتی این فیلم را روی پرده بزرگ تماشا می کنید، تبدیل به یک تجربه فیزیکی می شود. کوشیدیم آنرا طوری طراحی نماییم که تا حد ممکن غوطه ور کننده باشد.»
این فیلم با نقدهای متفاوتی روبه رو شده و منتقد «ورایتی» با زیرسوال بردن روند روایت داستان در فیلم به این بخش ۲ ستاره داده و برای ساخت جهان داستانی اش به آن ۵ ستاره داده است و نوشته: «تل ماسه» تماشایی و جذاب است … تا این که دیگر نیست.
از سوی دیگر منتقد «ایندی وایر» فیلم را یک «ناامیدی عظیم» خوانده و منتقد «ونتی فر» نوشته امیدش به جهت اینکه فیلم ویلنوو از نسخه تولید شده توسط دیوید لینچ بهتر باشد برآورده نشده است.
در همین حال تیموتی شالامه ابراز امیدورای کرده که فیلم قسمت دومی هم داشته باشد.


منبع:

1400/06/13
22:00:13
5.0 / 5
218
تگهای خبر: بازی , تولید , جشنواره , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
NewsFun
newsfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مجله سرگرمی محفوظ است

مجله سرگرمی

سرگرمی و طنز