رویداد فناورانه نوشت افزار

رویداد فناورانه نوشت افزار

مجله سرگرمی: سومین رویداد به هم رسانی استارت آپ ها و تیم های صنایع خلاق با شتابدهنده ها از طرف صندوق نوآوری و شکوفایی با موضوع «نوشت افزار» انجام می شود.


به گزارش مجله سرگرمی به نقل از ایسنا، صندوق نوآوری و شکوفایی بمنظور ارائه خدمات و حمایت های متنوع به تیم ها و شرکت های نوپا و استارت آپ ها در مراحل مختلف چرخه عمرشان مبادرت به برگزاری مجموعه رویدادهایی به نام "پیوند" کرده است و هدف از آن توانمندسازی صاحبان ایده های نوین فرهنگی و بهم رسانی فعالان فرهنگی و توسعه دهندگان کسب وکارهای فرهنگی با برگزاری دوره های آموزشی، تیم سازی برای صاحبان ایده، بهم رسانی فعالان فرهنگی با توسعه دهندگان کسب وکارهای فرهنگی، ارائه تسهیلات SEEDMONEY به شتابدهنده های دانش بنیان و عاملین سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی و پیگیری مذاکرات و کمک در نگارش قراردادها با توسعه دهندگان کسب وکارهای فرهنگی است.
این رویدادها در زمینه فرهنگی است و سومین دوره آن با مشارکت بنیاد سپهر انقلاب اسلامی و با عنوان "فرنو" با رویکرد توسعه محصولات فرهنگی حوزه کودک و نوجوان انجام خواهد شد. به سبب همراه بودن لوازم نوشت افزار در مدت ایام تحصیلی با کودکان و نوجوانان، زمینه پذیرش و تثبیت رفتارهای فرهنگی در اثر استفاده مکرر از لوازم نوشت افزار بسیار فراهم تر است؛ بدین جهت رویداد "فرنو- نوشت افزار" بستری را فراهم می آورد تا فعالان فرهنگی که در عرصه طراحی محصولات نوشت افزار فعالیت می نمایند، از فرصت عادلانه و شفافی برای ارائه طرح های نوشت افزار خود برای توسعه دهندگان کسب و کارهای فرهنگی برخوردار باشند.
بر این اساس در این رویداد، فعالان فرهنگی حوزه نوشت افزار، مبتنی بر آموزش ها و مربی گری های صورت گرفته، طرح نوشت افزار خودرا در قالب استاندارد و در مدت زمان مشخصی برای توسعه دهندگان فرهنگی ارائه (Pitch) می کنند.
توسعه دهندگان فرهنگی همانند مراکز نوآوری فرهنگی، شتابدهنده های محتوایی و تهیه کنندگان ارشد نیز با حضور مؤثر در این رویداد، می کوشند در یک فضای شفاف، نسبت به تعامل با فعالان فرهنگی جهت انتخاب و توسعه طرح نوشت افزار اقدام نمایند.
به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، این رویداد در تاریخ هفتم شهریورماه امسال برگزار می گردد.
منبع:

1400/05/05
23:25:47
5.0 / 5
513
تگهای خبر: خدمات , شركت , فرهنگ , كسب و كار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
NewsFun
newsfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مجله سرگرمی محفوظ است

مجله سرگرمی

سرگرمی و طنز