در گزارش مجله سرگرمی مطرح شد؛

ریه اصغر شاهوردی آب آورده است

ریه اصغر شاهوردی آب آورده است

مجله سرگرمی: شرف افشاری همسر اصغر شاهوردی صدابردار سینما به تشریح آخرین وضعیت او پس از انتقالش به بیمارستان به سبب عفونت ریه پرداخت.اشرف افشاری همسر اصغر شاهوردی صدابردار سینما در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت این صدابردار که این روزها در بیمارستان بستری است، اظهار داشت: روز سه شنبه همسرم به هنگام صرف غذا یک دفعه گرفتار مشکل شد و غذا راه تنفس او را مسدود کرد، ما شاهد این بودیم که رنگ چهره او رو به کبودی رفت و دندان هایش قفل شد که با کمک فرزندم و معجزه خداوند تنفس او برگشت. اما تبعات این مساله ادامه پیدا کرد و منجر به تب او و این تب موجب نگرانی ما شد.
وی افزود: سرانجام روز پنجشنبه دیدم که او عرق سرد کرده که بلافاصله او را به مرکز بهداشت صدا و سیما منتقل کردم. در آنجا از همسرم تست گرفتند تا ببینند مشکلش چیست پس از انجام آزمایشات، پزشکان گفتند باید بستری شود چون تشخیص داده بودند که عفونت ریوی پیدا کرده است. به همین ترتیب اصغر شاهوردی را به بیمارستان فیروزگر منتقل کردیم. او از روز پنجشنبه تابحال در سی سی یو بستری و تحت مراقبت های ویژه است. وضعیت جسمانی او هم نوسان دارد، یعنی یک روز حالش خوب است و یک روز بد که این مساله موجب نگرانی ما شده است. با این وجود نمی دانم چه زمان از بیمارستان مرخص شود. اما متوجه شدیم که متاسفانه ریه همسرم آب آورده و عفونت کرده است اما تست کرونای او منفی بود.
افشاری بیان کرد: من ۱۴ سال است که از همسرم نگهداری می کنم بطوریکه به سبب شستشوی مداوم ملافه های وی با مواد شوینده ریه هایم گرفتار مشکل شده است با این وجود نگران همسرم هستم چون در این سال ها من عاشقانه از او مراقبت کرده ام.
وی اظهار داشت: نه همسرم و نه من به سبب شرایط سنی هنوز موفق به تزریق واکسن کرونا نشده ایم این در حالیست که همسرم وضعیت خوبی ندارد. آیا حق او این نیست که پس از خدماتش به این سینما با این شرایط این واکسن را دریافت کند؟ ما هر روز می میریم و زنده می شویم که نکند اتفاقی برای همسرم پیش بیاید. روز سه شنبه واقعاً عمر من کوتاه شد، پسرم هم حالش بد شد و الان هم وضعیت روحی خوبی ندارد چون هنگامی که پسرم مشغول غذا دادن به او بود، همسرم گرفتار مشکل شد.
افشاری با اعلان اینکه جای همسرم در خانه خالی است، توضیح داد: من ۱۴ سال با عشق از همسرم نگهداری کردم و می کنم و تا زمانی که توان دارم امیدوارم شرمنده اش نشوم، زمانی شرمنده او می شوم که در دنیا نباشم چون او همه سرمایه و دارایی من و خانواده ام است. تقاضای من این است که به او و خانواده ام واکسن تزریق کنند چون مدام با وی در ارتباطیم و همیشه این نگرانی را داریم که بیماری را به او منتقل نماییم چون ما با محیط پیرامون در ارتباطیم. این در حالیست که همسرم وضعیت خاصی دارد.
وی در آخر با اعلان اینکه از همه می خواهم برای اصغر شاهوردی دعا کنند، اظهار داشت: از آقای شاهسواری مدیرعامل خانه سینما و آقای انتظامی رئیس سازمان سینمایی تشکر می کنم همین طور از آقای میرعلایی که در این چند روز مدام پیگیر احوال اوست، سپاسگزارم.


منبع:

1400/04/21
18:51:21
5.0 / 5
217
تگهای خبر: آزمایش , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
NewsFun
newsfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مجله سرگرمی محفوظ است

مجله سرگرمی

سرگرمی و طنز