شادی كرم رودی با مجله سرگرمی مطرح كرد؛

هزینه تولید فیلم كوتاه ۴ برابر شده است

هزینه تولید فیلم كوتاه ۴ برابر شده است

مجله سرگرمی: شادی کرم رودی کارگردان فیلم کوتاه بیان کرد با افزایش 4 برابری هزینه تولید فیلم کوتاه، تولید در این عرصه خیلی مشکل شده است.شادی کرم رودی کارگردان فیلم کوتاه و بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فیلم کوتاه «هرگز، گاهی، همیشه» که بتازگی به بخش مسابقه جشنواره بین المللی فیلم «فرایبورگ» سوئیس راه یافته است، اظهار داشت: این فیلم کوتاه دوم من بشمار می رود که در ۱۵ دقیقه و در سال ۱۳۹۹ تولید شده است. «هرگز، گاهی، همیشه» درباره دختری است که از رازی درباره خواهر کوچک خود آگاه می شود و باید تصمیمی درباره این راز بگیرد.
وی افزود: این فیلم یک درام اجتماعی است که شخصیت محور است و برای نخستین بار در جشنواره بوسان در سال ۲۰۲۰ به معرض نمایش گذاشته شده است.
این کارگردان جوان با اشاره به این که به زودی سومین فیلم کوتاه خودرا نیز جلوی دوربین می برد، اشاره کرد: در نظر دارم تا در سال های آتی در عرصه سینمای بلند نیز قدم بردارم. مساله این است که ساخت فیلم کوتاه نسبت به گذشته خیلی مشکل تر شده است.
وی افزود: هزینه تولید حتی در فیلم کوتاه نیز بالا رفته است، همین طور عوامل مورد نظر به طور معمول سر پروژه های سریالی هستند و به سختی می توان عوامل پشت صحنه و جلوی صحنه را پیدا کرد و همین مساله تولید را سخت می کند.
کرم رودی اظهار داشت: متاسفانه هم اکنون پشتیبانی از تولید فیلم کوتاه خیلی مشکل شده است و در چنین شرایطی که کرونا سبب شده است تولید مشکل تر شود، نیاز است تا انجمن فیلم کوتاه بیشتر از قبل هوای بچه های فیلم کوتاه را داشته باشند. چونکه هزینه تولید برای فیلم کوتاه تقریباً ۴ برابر شده است.
وی افزود: خوشبختانه، هرسال در جشنواره های جهانی، فیلم های کوتاه ایرانی موفق تر از فیلم های بلند است و به طور معمول موفقیت های خوب و حضور پررنگ و درخشانی داشته است، بنا بر این معتقدم باید از این پتانسیل استفاده نمود.
این بازیگر که هم اکنون در سریال شبکه نمایش خانگی «مردم معمولی» به کارگردانی رامبد جوان حضور دارد، بیان کرد: این روزها فیلم سینمایی «ابلق» به کارگردانی نرگس آبیار، «بی رویا» به کارگردانی آرین وزیردفتری را در نوبت اکران دارم.
وی اشاره کرد: این را باید بگویم که بازیگری و کارگردانی ۲ مسیر متفاوت و موازی هستند که هرکدام ارزش خودشان را برای من دارند و اهتمام می کنم با برنامه ریزی مناسب به هردو مورد برسم.
بازیگر فیلم سینمایی «ماهی و گربه» درباره تجربه نقش آفرینی خود در شبکه نمایس خانگی افزود: «مردم معمولی» یک فرمت جدید در سریال سازی در ایران است، بنا بر این چند قسمت اول این مجموعه هزینه این شد که بتوانیم جای خودرا در میان مخاطبان پیدا نماییم. خوشبختانه در چند قسمت اخیر بازخوردهای خوبی چه درباره «مردم معمولی» چه درباره نقش خودم و دیگر بازیگران داشته ایم.
کرم رودی در آخر اظهار داشت: هم اکنون چند پروژه برای بازی به من پیشنهاد شده است، اما با توجه به این که درگیر پروژه «مردم معمولی» هستم، پذیرش برای بازی در این پروژه ها که اکثراً پروژه های شبکه نمایش خانگی است، به پس از اختتام «مردم معمولی» موکول می شود.


منبع:

1400/04/11
15:35:36
5.0 / 5
245
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
NewsFun
newsfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مجله سرگرمی محفوظ است

مجله سرگرمی

سرگرمی و طنز