محمدعلی نجفی با مهر مطرح كرد؛

هنرمندان هیچگاه تافته جدابافته نیستند

هنرمندان هیچگاه تافته جدابافته نیستند

مجله سرگرمی: محمدعلی نجفی کارگردان پیش کسوت سینمای ایران در واکنش به حواشی مطرح شده پیرامون درخواست واکسیناسیون خارج از نوبت هنرمندان، ضمن تکذیب اصل طرح چنین درخواستی، توضیحاتی ارائه نمود.محمدعلی نجفی فیلمساز پیشکسوت و عضو کانون کارگردانان سینمای ایران در گفتگو با خبرنگار مهر درباره شائبه های مطرح شده درباره درخواست تعدادی از هنرمندان برای در اولویت قرار گرفتن برای دریافت واکسن کرونا تاکید کرد: واقعیت این است که هنرمندان هیچ درخواستی در خصوص اینکه باید در اولویت واکسیناسیون ویروس کرونا قرار بگیرند، نداشته اند. البته این را نباید فراموش کرد که در گروه های فیلمبرداری، خطر بیشتری افراد را تهدید می کند، بعنوان مثال بازیگران مجبور هستند بدون ماسک جلوی دوربین بازی کنند و این خود مساله بسیار مهمی است و باید به صورت مشخص یک نوبت واکسینه شوند.
وی بیان کرد: اما اینکه هنرمندان احساس کنند که تافته جدا بافته از جامعه هستند و باید زودتر واکسینه شوند، چنین چیزی وجود ندارد. هنرمندان فرقی با دیگر اقشار جامعه ندارند و باید در نوبت خود واکسینه شوند.
این کارگردان سینما درباره حواشی رسانه ای اخیر توضیح داد: من اصلاً نمی دانم این درخواست برای اولویت دادن به هنرمندان در واکسیناسیون را چه کسی داده است، باید صریح گفته شود که کدام یک از هنرمندان این درخواست را داشته است.
وی تاکید کرد: حتی اگر چنین درخواستی هم بوده، نمی دانم چرا یک مساله بسیار خصوصی را باید تعمیم می دهند به کل هنرمندان؟ برخی می خواهند چهره جامعه هنری و سینمایی را مخدوش کنند. تاکید می کنم هیچ هنرمندی تا به امروز تقاضایی دراین زمینه نداشته که بگوید ما یک تافته جدا بافته هستیم و خودرا بغیر از بقیه مردم می دانیم.
نجفی در آخر اظهار داشت: خیلی از هنرمندان ما به سبب شرایط کارهای هنری خود جایگاهی در جامعه پیدا کرده اند و این ربطی به سلامت و ماجرای واکسیناسیون ندارد. تاکید می نماییم که همه ما انسان هستیم و هیچ فرقی با یکدیگر نداریم. در نهایت باز هم این حواشی به وجود آمده برای هنرمندان را تکذیب می کنم.


منبع:

1399/12/03
23:39:20
0.0 / 5
745
تگهای خبر: اجرا , بازی , رسانه , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
News Fun دوستان مجله سرگرمی
NewsFun
newsfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مجله سرگرمی محفوظ است

مجله سرگرمی

سرگرمی و طنز