در گزارش مجله سرگرمی تشریح شد؛

رادیو اقتصاد به دنبال گفتگوی صریح و بی پرده با مسؤلان

رادیو اقتصاد به دنبال گفتگوی صریح و بی پرده با مسؤلان

به گزارش مجله سرگرمی مدیر گروه کسب و کار رادیو اقتصاد از رویکردها و مأموریت های این گروه نسبت به معیشت، عرضه مشاوره های اقتصادی به مردم و واکاوی عملکرد مسؤلان در گفتگوهایی صریح و بی پرده سخن گفت.سلمان اسکندری مدیر گروه کسب و کار رادیو اقتصاد در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به رویکرد برنامه های این گروه اظهار داشت: یکی از خصوصیت های برنامه های گروه کسب و کار رادیو اقتصاد پیگیری مطالبات مردم در حوزه های کسب و کار، رفع موانع و مشکلات آنهاست که تلاش می نماییم از راه ارتباط گیری با مسؤلان مربوطه به صورت زنده و مستقیم مسائل را پیگیری نماییم.
وی به مشاوره های اقتصادی از راه این شبکه اشاره نمود و افزود: علاوه بر رویکردهای کلی، مشاوره در حوزه های تولیدی هم در اولویت توجه شبکه است و مخاطبان می توانند هرشب راس ساعت ۲۲ شنونده برنامه زنده «شب آفتابی» باشند و درخواست های خویش را با این برنامه در بین بگذارند.
اسکندری همینطور به مناسب چهل و دومین سالگرد انقلاب بخصوص برنامه «شکوه ایران» که به بررسی دستاوردهای انقلابی می پردازد، اشاره و بیان نمود: در این برنامه با رصد عملکرد دستگاه ها و نهادهای دولتی و انقلابی با روسا و مدیران در مورد شرح اقدامات موثر و قابل توجه، صریح و بی پرده گفتگو کرده و اخبار در ارتباط با عملکرد فعلی و اقداماتشان اطلاع رسانی می شود.
وی اضافه کرد: رادیو اقتصاد در تمام حوزه ها به ویژه معیشت مردم ماموریتی را دنبال می کند و این مورد دغدغه ماست بنابراین انتخاب سوژه ها و واکاوی آنها در برنامه هایی مثل «روی خط بازار» و «رهیافت» در جهت رفع نگرانی های معیشتی، انتخاب می شود.
اسکندری در بخش دیگر با بیان مثالی اظهار داشت: رویکرد دیگری هم داریم که نسبت به برخی موضوعات با کارشناسان و همینطور تصمیم گیران و متولیان گفتگو داریم تا نوعی فضای گفتمانی را ترسیم نماییم به صورت مثال مبحث موالید در تذکرات مقام معظم رهبری، همواره بعنوان تهدید نسلی یاد می شود و ما تلاش داریم در گفتگو با نمایندگان مجلس و وزرای دولت راه ها و مشوق های فرزندآوری را پیگیری نماییم.
وی در انتها اظهار داشت: همزمان با ایام فجر میزان عملکرد مسؤلان را در جهت محرومیت زدایی بررسی نموده و اقدامات انجام شده را هم اطلاع رسانی می نماییم که از راه برنامه «شکوه ایران» هر شب تا ۲۲ بهمن ساعت ۲۰ تا ۲۱ پخش می شود.


منبع:

1399/11/20
13:28:35
0.0 / 5
708
تگهای خبر: بازار , تولید , دستگاه , رادیو
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
NewsFun
newsfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مجله سرگرمی محفوظ است

مجله سرگرمی

سرگرمی و طنز