كارگردان فیلم اعلام كرد؛

فیلمبرداری دنیای ژوراسیك به اتمام رسید

فیلمبرداری دنیای ژوراسیك به اتمام رسید

فیلمبرداری دنیای ژوراسیك: سلطنت بعد از 18 ماه و انجام 40 هزار تست كرونا سرانجام به اتمام رسید.به گزارش مجله سرگرمی به نقل از ددلاین، در صورتیکه مراحل پیش تولید «دنیای ژوراسیک: سلطنت» بیش از ۱۸ ماه پیش شروع شده بود، در صورتیکه دنیا در این فاصله با تغییرات زیادی روبه رو شد، سرانجام فیلمبرداری این فیلم به انتها رسید.
یونیورسال فیلمبرداری این فیلم را که با بودجه ۱۶۵ میلیون دلاری ایجاد می شود روز گذشته بامداد در استودیو پاین وود بریتانیا و بعد از فیلمبرداری غیرقابل پیش بینی که با انجام ۴۰ هزار تست کرونا انجام شد به انتها رسد. در این راه میلیون ها دلار صرف انجام پروتکل های کرونا برای بازیگران و گروه تولید و نگه داری آنها برای ماه ها در شرایطی ایزوله شد.
کالین ترورو کارگردان فیلم شب پیش از فیلمبرداری آخرین سکانس اظهار داشت: کلی احساس وجود دارد. این فیلم با حضور بازیگران قدیمی «ژوراسیک» شامل سم نیل، لورا درن و جف گلدبلوم و نیز ستارگان «دنیای ژوراسیک» شامل کریس پرت و برایس دالاس هاوارد انجام شد. بازیگران جدیدالورود مثل مامودو آتی و دی واندا وایز [که گفته شده می تواند نقشی بزرگ در ادامه های بعدی داشته باشد]… و البته تعدادی دایناسور هم از دیگر شخصیت های فیلم بودند.
ترورو در ادامه اظهار داشت: فکر نمی کنم بتوانم احساسم را بیان کنم. به یادماندنی بود. عوامل تولید و بازیگران خیلی صبور بودند. تمامی تهیه کنندگان هر ساعت از شب و روز کار کردند تا فیلم به بهترین شکل ممکن ساخته شود. همه اینها الهام بخش بود.
دانا لنگلی مدیر گروه یونیورسال هم گرفت با حدود ۱۰۰ روز فیلمبرداری امن در وضعیت شیوع ویروس کرونا این پروژه پیش رفت.
همان طور که تابستان گزارش شده بود «دنیای ژوراسیک: سلطنت» نخستین فیلم یک استودیوی اصلی بود که تولیدش را از سر گرفت و این در حالی بود که با آغاز بهار و شیوع پاندمی همه کارها متوقف شده بود.
استودیو یونیورسال تسهیلات خصوصی پزشکی برای همه عوامل فراهم نمود تا بتواند تولید را پیش ببرد. از ۴۰ هزار تست کرونائی که انجام شد ۲۵ صدم درصد مثبت شد که حدود ۱۰۰ مورد مثبت بود. البته بعضی از این موارد به اشتباه مثبت دیده شد و برخی هم مبتلا شدند که بعضی از کارمندان پاین وود همچون آنها بودند.
استودیو یک منطقه سبز حفاظت شده برای فیلمبرداری در استودیو پاین وود ایجاد کرد و دمای بدن عوامل و بازیگران هر روز اندازه گرفته شد. در هر ایستگاه پزشکان، پرستاران و اتاق قرنطینه تهیه شده بود. ۱۵۰ محل ضدعفونی دست و ۶۰ سینک اضافه در سراسر استودیو نیز تیهه شد و تمیز کردن استیودو دو برابر معمول انجام شد و هر روز همه مکان ها و تجیزات با ضدعفونی شدند.
در مجموع بین ۶ تا ۸ میلیون دلار برای انجام درست پروتکل ها هزینه شد.
علاوه بر همه اینها گروه تولید و بازیگران در هتلی در بریتانیا به صورت ایزوله زندگی می کردند تا با افراد بیرون هیچ ارتباطی وجود نداشته باشد.
کارگردان اصرار کرد این فیلم هم درباره این است که ما با هم می توانیم به بقا ادامه دهیم. این پاندمی به ما آموخت برای محافظت از یکدیگر به نسل های مختلف نیاز داریم. بنا بر این این فیلم فیلمی مناسب برای این دوران است.
وی اضافه کرد: فردا به خانه ام برمی گردم و خانواده ام را می بینم. کار روی مرحله بعد از تولید نیز به زودی آغاز می شود.
مانند خیلی از مردم و صنعت فیلم این گروه نیز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را دنبال می کردند و این کارگران اظهار داشت: همه مان به خوبی می دانیم دارد در آمریکا چه رخ می دهد و من امیدوارم همه بتوانیم باردیگر با هم جلو برویم. برد بایدن می تواند یک هدیه عالی برای تکمیل ساخت فیلم باشد.

1399/08/18
13:31:58
5.0 / 5
1256
تگهای خبر: بازی , تولید , زندگی , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
NewsFun
newsfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مجله سرگرمی محفوظ است

مجله سرگرمی

سرگرمی و طنز