برگزاری نشست كرونا و تحولات فرهنگی در فضای مجازی

برگزاری نشست كرونا و تحولات فرهنگی در فضای مجازی

به گزارش مجله سرگرمی دومین نشست از سلسله نشست های «كرونا و تحولات فرهنگی» با عنوان «قلمرو روابط فرهنگی بین المللی؛ فرصت ها و چالش ها» با حضور وزیر ارشاد در فضای مجازی برگزار می گردد.


به گزارش مجله سرگرمی به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لبنان با هدف تحلیل و بررسی تأثیر اپیدمی کرونا بر روابط فرهنگی بین المللی، اولین وبینار از سلسله نشست های «کرونا و تحولات فرهنگی» را با عنوان «قلمرو روابط فرهنگی بین المللی؛ فرصت ها و چالش ها» با سخنرانی سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و عباس مرتضی وزیر فرهنگ جمهوری لبنان و تعدادی از صاحب نظران برگزار می نماید.
در این وبینار که چهارشنبه (۱۵ مردادماه) از ساعت ۱۵: ۳۰ به وقت تهران به صورت زنده از لبنان پخش خواهد شد، الهذیلی استاد ادبیات و تمدن فرانسه در چهارچوب مبحث تاملات مفهمومی درباره عصر جهانی سازی پساکرونا، هیلانه عطاءالله عضو اتحادیه نویسندگان فلسطین_سوریه_ درباره مبحث اپیدمی کرونا و قلمرو روابط فرهنگی بین الملل و طلال عتریسی نویسنده، پژوهشگر و استاد علوم اجتماعی لبنان در چارچوب مبحث تاب آوری نظام فرهنگی بین الملل در شرایط بحران کرونا سخنرانی خواهند کرد.
همینطور مهی خیر بک استاد ادبیات و علوم انسانی دانشگاه لبنان، جمال زهران دبیرکل جمعیت عربی علوم سیاسی و عضو پارلمان مردمی مصر و الیاس زغیب رئیس شورای سندیکای نویسندگان لبنان به ترتیب در چارچوب موضوعاتی چون تهدیدهای کرونایی در مناسبات فرهنگی بین الملل، ظرفیت های نوین روابط فرهنگی بین الملل در شرایط پساکرونا و اپیدمی کرونا؛ له یا ضد افسارگسیختگی جهان سازی سخن خواهند گفت.
برای حضور در این جلسه لازم است برنامه zoom cloud meeting را بر روی تلفن همراه و یا کامپیوتر نصب کنید و از راه رمز ورود ۲۷۵-۰۸۵-۸۹۴۹ وارد جلسه شوید یا از راه لینک https: //us۰۴web.zoom.us/j/۲۷۵۰۸۵۸۹۴۹ نشست را دنبال کنید.
برای دریافت پخش زنده یونیوز از راه تلفن همراه به آدرس https: //www.u.news.net/ar/۲۰/۱۰/۲۶۷۷/live-%۷C-Unews-Agency.htm رجوع کنید.
منبع:

1399/05/14
14:15:20
5.0 / 5
2076
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
NewsFun
newsfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مجله سرگرمی محفوظ است

مجله سرگرمی

سرگرمی و طنز