كارگردان نمایش در گزارش مجله سرگرمی:

باق وحش گروهی شكل گرفت

باق وحش گروهی شكل گرفت

مجله سرگرمی: كارگردان نمایش باق وحش كه مقرر است از 9 دی در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برود اظهار نمود كه این نمایش در چارچوب یك كار گروهی شكل گرفته است.امیربهاور اكبرپور دهكردی كارگردان نمایش «باق وحش» كه مقرر است از ساعت ۱۹ روز دوشنبه ۹ دی اجرای عمومی خودرا در سالن ناظرزاده كرمانی تماشاخانه ایرانشهر آغاز كند، درباره شكل و شیوه تولید و اجرای این اثر نمایشی به خبرنگار مهر اظهار داشت: نمایشنامه، كارگردانی، بازیگری و طراحی نمایش «باق وحش» همچون تجربیات گذشته مان نظیر نمایش «آنشرلی با موهای خیلی قرمز» به صورت گروهی شكل گرفته است.
وی افزود: به همراه فراز مهدیان دهكری نویسنده نمایشنامه «باق وحش» حدود ۶ ماه روی ایده پردازی نمایش كار و پس از آن تمرین ها را آغاز كردیم.
اكبرپور دهكری با اشاره به اینكه ایده نمایش «باق وحش» برمبنای كلمه «نبودن» شكل گرفت، اظهار نمود: در تمرین ها اتفاقات و ایده های اجرای نمایش گرفت.
كارگردان نمایش «باق وحش» تصریح كرد: در گروه تلاش مان بر این بود كه این نمایش تكراری از تجربه موفق قبلی گروه یعنی نمایش «آنشرلی با موهای خیلی قرمز» نباشد و فضای دیگری داشته باشد. سوژه «باق وحش» درباره خانواده ای سه نفره است كه در روابط شان با مشكل مواجه می شوند.
وی درباره دلیلهای انتخاب سالن ناظرزاده كرمانی تماشاخانه ایرانشهر برای اجرای نمایش «باق وحش»، تاكید كرد: بیشتر اعضای گروه ما از شهركرد به تهران مهاجرت كردند. پایداری یك گروه تئاتری به اجرای مستمر وابسته است و به همین خاطر در تماشاخانه ایرانشهر برای اجرای «باق وحش» درخواست نوبت اجرایی كردم كه تأیید شد.
اكبرپور دهكردی در انتهای سخنان خود اظهار داشت: برای من و گروه اجرا در تماشاخانه ایرانشهر بسیار هیجان انگیز است و خیلی دوست داشتیم پس از اجرای نمایش «آنشرلی با موهای خیلی قرمز» در تالار مولوی كه فضایی بسیار دوست داشتنی داشت، فضاهای تئاتری دیگر را هم تجربه نماییم.
سید مهدی حسام الذاكرین، آرزو عبدالهی و مائده رفیعی بازیگران نمایش «باق وحش» و رها جهانشاهی مجری طرح و مدیرتولید این اثر نمایشی است.


منبع:

1398/10/07
21:07:35
5.0 / 5
4388
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
NewsFun
newsfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مجله سرگرمی محفوظ است

مجله سرگرمی

سرگرمی و طنز