جواد شمقدری به مهر خبر داد؛

ادامه رایزنی برای تعیین تكلیف نفوذ، عواقب تعطیلی ۴ ماهه پروژه

ادامه رایزنی برای تعیین تكلیف نفوذ، عواقب تعطیلی ۴ ماهه پروژه

مجله سرگرمی: جواد شمقدری كارگردان سریال نفوذ از وعده مدیران سیما برای جبران خسارت های وارده به این پروژه به سبب تعطیلی چهار ماهه آن آگاهی داد.جواد شمقدری در گفتگو با خبرنگار مهر درباره زمان تولید باردیگر پروژه «نفوذ» و اینكه چه زمانی باردیگر راه خواهد افتاد، بیان كرد: این پروژه از بهمن سال قبل متوقف گردید و الان چهار ماه است كه سریال خوابیده است.
وی درباره اینكه چرا سریال های استراتژیك سیما باید با كمبود بودجه مواجه شوند، عنوان كرد: این سوال ما هم هست متاسفانه این نوع سوژه ها كه باید مورد توجه قرار بگیرند با این مشكلات مواجه می شوند. البته بزودی مشخص می شود كه تكلیف بودجه چه خواهد شد و طبق رایزنی هایی كه داشته ایم مدیران گفته اند كه در این زمینه جبران می كنند.
شمقدری با اشاره به مشكلاتی كه با توقف یك سریال با پروداكشن سنگین رخ می دهد، اظهار نمود: وقتی پروژه ای با این هزینه، موقعیت و لوكیشن می خوابد، بازیگرها از دسترس خارج می شوند، امكان ایجاد همان موقعیت ها دشوار است و بطور قطع خسارات بیشتری عاید می شود.
وی درباره بازه تصویربرداری سریال «نفوذ» پس از تولید باردیگر كار بیان كرد: حدود ۳۰ درصد كار باقی مانده و هر زمان كار را باردیگر شروع نماییم حداقل چند ماه فیلمبرداری خواهیم داشت.
كارگردان «نفوذ» درانتها اظهار داشت: فعلاً در حال گفتگو با مدیران هستیم كه قول هایی داده اند كه ظرف روزهای آینده پروژه راه بیفتد.


منبع:

1398/03/29
15:02:31
5.0 / 5
4439
تگهای خبر: تولید , فیلم , كارگردان , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
NewsFun
newsfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مجله سرگرمی محفوظ است

مجله سرگرمی

سرگرمی و طنز