ارجاع دو سوال پژمانفر از وزیر فرهنگ به صحن علنی مجلس

ارجاع دو سوال پژمانفر از وزیر فرهنگ به صحن علنی مجلس

مجله سرگرمی: سخنگوی كمیسیون فرهنگی مجلس از قانع نشدن نصراله پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس از دو سوال و بررسی بیشتر سوال بهرام پارسایی نماینده مردم شیراز از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اطلاع داد.حجت الاسلام والمسلمین احد آزادیخواه در گفت وگو با ایسنا، اظهار داشت: سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای پاسخ به سه سوال نمایندگان مشهد و شیراز در نشست بعدازظهر امروز كمیسیون فرهنگی حضور یافت.

نماینده مردم ملایر در مجلس با اشاره به سوالات نماینده مردم مشهد در مجلس از صالحی و قانع نشدن نماینده سوال كننده، اظهار داشت: سوال اول پژمانفر درباره نظارت نكردن وزارت فرهنگی بر بازی های كامپیوتری و ترویج خشونت و فساد اخلاقی در بازی ها بود كه صالحی پاسخ داد وزارت تحت امرش مبادرت به جمع آوری دو میلیون بازی دارای صدمه های اخلاقی و خشن از بازار بازی های كامپیوتری و معرفی ۴۶۶ واحد صنفی متخلف به اتاق اصناف عالی ترین مرجع رسیدگی كننده به تخلفات صنفی سخن گفت.

وی با اشاره به سوال دوم نماینده مردم مشهد و پاسخ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: این سوال درباره عدم نظارت بر عرضه فیلم در شبكه سینمای خانگی بود كه صالحی توضیحاتی عرضه كرد اما این توضیحات نتوانست پژمانفر را قانع كند. به دنبال قانع نشدن نماینده مردم مشهد از توضیحات سیدعباس صالحی هر دو سوال برای رسیدگی به صحن علنی مجلس ارجاع شد.

سخنگوی كمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به سوال نماینده مردم شیراز در مجلس، اظهار داشت: سوال بهرام پارسایی درباره دلایل تأخیر در نامگذاری روز كوروش بود. صالحی پاسخ داد «انجام این كار جزو وظایف شورای فرهنگ عمومی است و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نمی تواند در این خصوص تصمیم گیری كند».

آزادیخواه از مهلت دو هفته ای نماینده مردم شیراز در مجلس به سیدعباس صالحی به پیگیری مبحث و اعلام نتیجه اقداماتش سخن گفت.
1397/05/13
14:22:38
5.0 / 5
4591
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
NewsFun
newsfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مجله سرگرمی محفوظ است

مجله سرگرمی

سرگرمی و طنز