محمد حسینی با مجله سرگرمی مطرح كرد؛

مشارکتی در تأمین هزینه سووشون نداشته ایم

مشارکتی در تأمین هزینه سووشون نداشته ایم

به گزارش مجله سرگرمی، مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس ضمن توضیح اظهارات خود در رابطه با پشتیبانی از سریال سووشون تاکید کرد که این پروژه، یک پروژه خصوصی است.سید محمد حسینی مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس در گفتگو با خبرنگار مهر در توضیح خبر منتشرشده به نقل از خود در رابطه با سهم این انجمن در تولید سریال «سووشون» به کارگردانی نرگس آبیار که با تکذیبیه روابط عمومی این سریال مواجه گردید، اظهار داشت: حقیقت اینست که پروژه «سووشون» یک پروژه کاملاً خصوصی است و ما بعنوان انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس، مانند هر پروژه بزرگ دیگری، از این سریال هم حمایت کرده ایم.
وی ضمن اصلاح متن اظهارات منتشرشده به نقل از خود در رسانه ها در رابطه با «در دست تولید داشتن سریال سووشون» تاکید کرد: بنیاد فرهنگی روایت برپایه وظیفه ذاتی خود، از همه آثار فاخر و ملی در حوزه سینمایی و سریال به صورت مستمر حمایت می کند. کمااینکه بخش هایی از سریال های بزرگ و فاخری همچون سریال حضرت موسی (ع) و حضرت سلمان (ع) در شهرک دفاع مقدس و با حمایت لجستیکی ما درحال تولید است.
حسینی افزود: طبیعتاً در همین راستا، حمایت لجستیکی از اثر فاخر «سووشون» هم در چارچوب تأمین تجهیزات و بخش هایی از لوکیشن که در شهرک دفاع مقدس صورت می گیرد، داشته ایم. این اثر به تهیه کنندگی بخش خصوصی درحال تولید است و بنیاد فرهنگی روایت در هزینه مالی آن هیچ مشارکتی نداشته است و صرفا از این پروژه حمایت لجستیکی داشته ایم.
سریال «سووشون» به کارگردانی نرگس آبیار و تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی این روزها مراحل تصویربرداری را پشت سر می گذارد و مقرر است نسخه ای سینمایی از این پروژه هم به تولید برسد.


منبع:

1401/08/15
09:52:39
5.0 / 5
259
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
NewsFun
newsfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مجله سرگرمی محفوظ است

مجله سرگرمی

سرگرمی و طنز