در گزارش مجله سرگرمی مطرح شد؛

فرزانه پزشکی کارگردان و سردبیر تلویزیون درگذشت

فرزانه پزشکی کارگردان و سردبیر تلویزیون درگذشت

به گزارش مجله سرگرمی، فرزانه پزشکی کارگردان و سردبیر برنامه های تلویزیونی امروز بر اثر سانحه جاده ای دارفانی را وداع گفت.مژده لواسانی مجری تلویزیون در رابطه با جزئیات درگذشت فرزانه پزشکی به خبرنگار مهر بیان نمود: فرزانه پزشکی در جاده گرفتار سانحه می شود و امروز چهارشنبه ششم مهر بر اثر عوارض این سانحه فوت کرده است.
وی ضمن اشاره به همکاری با این کارگردان و سردبیر برنامه های تلویزیونی بیان نمود: ما یک سردبیر و برنامه ساز ویژه، یک انسان باسواد را از دست دادیم. از مهم ترین برنامه هایش «کاملا دخترونه» بود که سردبیر برنامه بود و شاهدم که چقدر برای دختران این کشور کوشش کرد که حرفشان را مطرح کنند.
لواسانی افزود: خاطرم هست آن زمان فرزند دومش به دنیا آمده بود و باز هم سر برنامه می آمد حتی پس از چند هفته کودکش را هم سر برنامه می آورد و او با برنامه بزرگ شد.
وی ضمن اشاره به دیگر خصوصیات پزشکی اظهار داشت: او برای هر برنامه ای با جان و دل وقت می گذشت و اصلاً برایش مهم نبود نامش مطرح باشد یا نه. حتی تاکید می کرد اسمی از او نیاید. برنامه های زیادی ساخت بدون این که اسمی از او باشد.
مجری «بسته پیشنهادی» ضمن اشاره به فعالیت زنده یاد پزشکی در صداوسیما اظهار نمود: او مدرس دانشگاه بود و بیشتر از یک دهه است که سردبیری، کارگردانی و ایده پردازی خیلی از برنامه ها را بر عهده داشت.
لواسانی در انتها با آرزوی صبر برای خانواده و سه فرزند زنده یاد پزشکی خاطرنشان کرد: ما واقعاً یک کوه را در سازمان از دست دادیم هر چه گله داشتیم برایش می گفتیم و او مثل خواهر یا مثل مادر بود، زن شریف و بی ادعایی بود و بسیار اخلاق مدار بود.
خبرگزاری مهر درگذشت این برنامه ساز تلویزیونی را به جامعه هنری و خانواده اش تسلیت می گوید.

1401/07/07
12:16:06
5.0 / 5
197
تگهای خبر: تلویزیون , كارگردان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
NewsFun
newsfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مجله سرگرمی محفوظ است

مجله سرگرمی

سرگرمی و طنز