با همراهی نصرالله مدقالچی؛

چشم انتظار منتشر گردید

چشم انتظار منتشر گردید

به گزارش مجله سرگرمی آلبوم چشم انتظار به آهنگسازی رامین صفایی، خوانندگی وحید تاج و همراهی نصرالله مدقالچی در ژانر موسیقی ایرانی پیش روی مخاطبان قرار گرفت.به گزارش مجله سرگرمی به نقل از مهر، «چشم انتظار» عنوان یکی از تازه ترین محصولات انتشار یافته در بازار موسیقی است که به آهنگسازی رامین صفایی، خوانندگی وحید تاج و روایت نصرالله مدقالچی در دسترس شنوندگان قرار گرفت.
«پیش درآمد؛ چشم انتظار»، «تک -نوازی تار و دکلمه؛ ناله شبانه» از شهریار، «قطعه ضربی (تار و تمبک) – دل افروز»، تصنیف «سفرکرده» با شعر شهریار، «تک نوازی سنتور و دکلمه؛ مرهم نامه» با شعر فردوسی، «تک نوازی نی و دکلمه؛ دل ناسازگار» با شعر شهریار، «چهار مضراب سنتور و تمبک؛ سرگشته»، «گفتگوی سنتور و نی؛ خیال»، «چهارمضراب (گروهی)؛ پرواز»، «تک نوازی سنتور و دکلمه؛ مهر و ماه» با شعر مهرداد اوستا، تصنیف «همنشین دل» با شعر حافظ همچون قطعاتی هستند که در این آلبوم گنجانده شده اند.
مهران توکلیان نوازنده تمبک، سینا جهان آبادی نوازنده کمانچه، حسین رضایی نیا نوازنده دف، معتمد سامانی نوازنده عود و بم تار، رامین صفایی نوازنده سنتور، شهریار ظریفی نوازنده تار، شاهو عندلیبی نوازنده نی، مهرداد ناصحی نوازنده قیچک گروه نوازندگان آلبوم «چشم انتظار» را می سازند.
در توضیحات انتشار یافته آلبوم آمده است:
سخن از زندگی است و برترین تجلی آن؛ عشق، چه زیباست اگر آدمی بتواند: «بی چشمداشت پاداشی شیرین و زود، انسانیت خویش را پاس دارد و نقش های زمانه دشمن خوی و محیل را بر آب ریزد. در زندگی و مرگ از پای ننشیند و اگر در زندگی نتوانست، در مرگ دست از ستیزه باز ندارد که این موهبتی دردناک و سزاوار انسان است. زمانه بر آدمی پیروز است، اما امکانات انسان بی نهایت است و می تواند به بهای نفی خود بر آن چیره گردد، تا در مرگ تواناتر از زندگی باشد.

و چه بسیارند عاشقان معشوق و معشوقان عاشق، پاک بازانی که اسیر زندان عشقند و در آرزوی بی نهایت، و به جهت تضاد درمان ناپذیر میان دنیای خشن و زشت حقیقت و جهان بی کرانه و دلفریب رویا، نه با یکدیگر سازگارند و نه حتی با خویشتن خود، پس ناگزیر با درد و افسوس، سراچه دل را به سیل فراق می سپارند: جدایی دلگزای دلدادگان در عشق، که انسان خوب تر و زیباتر از آن چیزی نیافریده است. بیهوده نیست که آدمی پیوسته در تلاش بوده و هست. عوامل جدایی بی نهایت است. شاهرخ مسکوب از کتاب «مقدمه ای بر رستم و اسفندیار»
آلبوم «چشم انتظار» با شماره مجوز ۹۵-۱۹۵ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شماره ثبت ۱۷۳۳۰۹ کتابخانه ملی ایران در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.


منبع:

1401/05/19
11:39:03
5.0 / 5
239
تگهای خبر: بازار , زندگی , سفر , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
NewsFun
newsfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مجله سرگرمی محفوظ است

مجله سرگرمی

سرگرمی و طنز