انتشار فراخوان جشنواره ملی اسباب بازی

انتشار فراخوان جشنواره ملی اسباب بازی

به گزارش مجله سرگرمی دبیرخانه ششمین جشنواره ملی اسباب بازی از تولیدکنندگان و طراحان عروسک های ایرانی دعوت کرد تا جدید ترین تولیدات خویش را برای داوری معرفی کنند.


به گزارش مجله سرگرمی به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، طراحی شخصیت های عروسکی برپایه قوانین و مقررات شورای نظارت بر اسباب بازی، قابلیت تولید با شمارگان بالا، سهولت در تهیه و به صرفه بودن مواد اولیه از شرایط شرکت در این رویداد اعلام شده است.
بر طبق این فراخوان، عروسک ها در مرحله اول به صورت ارسال عکس در تارنمای جشنواره مورد بررسی قرار می گیرد و درصورت تأیید اولیه در مرحله دوم، از جانب عروسک سازان برای داوری نهایی ارسال می شود.

همینطور بارگذاری تصویرها و تکمیل پروفایل با رفتن به تارنمای ششمین جشنواره ملی اسباب بازی به نشانی irantoyfestival.ir در بخش رقابتی از دیگر مقررات این فراخوان است.
در همین حال مهلت تکمیل پروفایل و بارگذاری مشخصات عروسک ها از جانب طراحان و تولیدکنندگان تا ۲۰ دی ۱۳۹۹ و زمان داوری اولیه هیات انتخاب ۲۰ تا ۲۵ همین ماه اعلام شده است.
همینطور صاحبان آثار پذیرفته شده باید تا آخر دی اثر خویش را به دبیرخانه ارسال نمایند و داوری نهایی این دوره اول بهمن ۱۳۹۹ انجام می گیرد.
داوری بخش رقابتی ششمین جشنواره ملی اسباب بازی «ویژه عروسک های ایرانی» بر مبنای محصولات تولیدشده از مهر سال ۱۳۹۸ تا دی ۱۳۹۹ که در جشنواره های قبل شرکت نکرده باشد، صورت می گیرد.
ششمین جشنواره ملی اسباب بازی سال جاری با عنایت به شیوع کرونا و ضرورت توجه به شیوه نامه های بهداشتی در جامعه، به صورت مجازی و فرآیندی در چند مرحله به شکل گام به گام برگزار می گردد.1399/10/12
12:56:47
0.0 / 5
863
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
NewsFun
newsfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مجله سرگرمی محفوظ است

مجله سرگرمی

سرگرمی و طنز