مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشكسوت تغییر نمود

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشكسوت تغییر نمود

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشكسوت به استناد ماده 12 اساسنامه و به پیشنهاد هیات مدیره با حكم رئیس هیات امنای موسسه منصوب گردید.


به گزارش مجله سرگرمی به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی معاونت هنری، باتوجه به استعفای سید محمد طباطبایی حسینی به پیشنهاد هیات مدیره موسسه هنرمندان پیشکسوت و با حکم سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس هیات امنای موسسه، نیکنام حسینی پور بعنوان مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت منصوب گردید.
هیات مدیره موسسه هنرمندان پیشکسوت در جلسه هفته گذشته باتوجه به استعفای سید محمد طباطبایی حسینی و قدردانی از زحمات ایشان، نیکنام حسینی پور را بعنوان مدیرعامل موسسه انتخاب، و به رئیس هیات امنا برای ابلاغ معرفی نمود.
سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکم انتصاب نیکنام حسینی پور نوشته است: به استناد به ماده ۱۲ اساسنامه مؤسسه هنرمندان پیشکسوت و پیشنهاد هیات مدیره موسسه طبق صورتجلسه مورخ ۱۳۹۹/۷/۳۰ و نظر به تجربیات و سوابق بهادار و تعهد و دانش جنابعالی، به سبب این حکم بعنوان مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشکسوت منصوب می شوید.1399/08/07
23:27:27
5.0 / 5
1423
تگهای خبر: فرهنگ , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
NewsFun
newsfun.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مجله سرگرمی محفوظ است

مجله سرگرمی

سرگرمی و طنز